Služby

Klid, pozitivní atmosféra a dobré služby za příznivé ceny. Přijďte a vyberte si ze širokého spektra našich služeb.
 
Nabízíme Vám široké spektrum kosmetických služeb jako jsou masáže, modeláž nehtů, manikúra, parafínové zábaly, pedikúra, prodlužovaní řas, depilace, tělové zábaly, make - up ( líčeni ) a mnoho dalšího. Přijďte k nám a vyzkoušejte naše služby. Náš profesionální tým je Vám vždy ochotně k dispozici.
 
 
kosmetické služby
 
Naší prioritou je Váš dobrý pocit a dokonalý vzhled. Neváhejte a využijte
 
naše služby v oblasti kosmetiky a péče o obličej. Uvidíte, že si Vaše okolí pozitivní změny všimne.
 
 
 
 
Nabízíme: 
 ošetření na míru dle typu pleti a její potřeby, kosmetické kůry,
 masáže obličeje, krku, dekoltu, 
maska, 
tvarování obočí
barvení obočí a řas
 poradenství při výběru a způsobu používání kosmetiky domácí
 
 
Brazilská depilace cukrovou pastou
Tato metoda zbavování se chloupků má mnoho výhod oproti holení, vosku nebo epilátoru, resp. depilátoru:
 
Vysoký obsah cukru působí antibakteriálně, proto se při použití do pokožky nedostanou bakterie a pokožka se nezanítí. Podráždění a červené „ťupky“ zmizí do hodiny po aplikaci a nehrozí žádná „červená husí kůže“, jak je to časté u holení.
Cukro.
Po depilaci cukrovou pastou se netvoří žádné pupínky a veškeré podráždění do hodiny zmizí. Pokožka zůstane holá 3-5 týdnů, přičemž ochlupení postupně slábne. Svým peelingovým působením cukrová pasta minimalizuje riziko zarůstání chloupků. Hmota je 100% ekologická, je složena převážně z cukru a citronové šťávy, a je zcela rozpustná vodou.
 
vá pasta spolu s chlupem odstraňuje i svrchní vrstvu mrtvých kožních buněk, a tím působí jako peeling, takže chloupky nezarůstají. Můžeme se klidně několikrát vracet na to samé místo a kůže nebude nikterak poškozena nebo podrážděna.
Hmota je vodou plně rozpustitelná, takže nebudete zalepení jako s voskovými pásky.Tento způsob depilace je šetrný k přírod

 
 
Pro svoji šetrnost je cukrová pasta ideální pro intimní partie, třísla a podpaží.
 
Pokožka vydrží bez chloupků 3-5 týdnů, povyrostou třeba jen chloupky, které se při nešetrné aplikaci přetrhly, těch však bývá minimum. Navíc chloupky časem prokazatelně slábnou a řídnou, čímž je odstraňování snazší a snazší. Doporučená délka chlupu pro aplikaci je okolo +5mm, což však není podmínkou. Delší chlupy aplikaci značně znepříjemňují. Kvůli kratším chloupkům musíme hmotu do kůže pečlivě vmasírovat.
 
Pro svoji šetrnost je cukrová pasta ideální pro intimní partie, třísla a podpaží.
 
Tento způsob depilace je šetrný k přírodě.
 
 
 
 
Depilace přírodním tělovým voskem
 
Depilace voskem je metoda odstranění nežádoucích chloupků na těle pomocí vosku. Kůže po depilaci může být mírně podrážděná, avšak to během jednoho dne mizí.
 
Depilaci voskem je možné provádět téměř na všech místech těla, od obočí, knírku, rukou, hýždí, přes třísla až k nohám. Kromě vosku se k depilaci používá žiletka, depilační strojek nebo depilační krém.
 
Průběh depilace voskem
 
Místo depilace se potře zahřátým voskem. Na něj se položí depilační pásky, na které se chloupky přichytí a strhnou. Podrážděnou pokožku ošetříme desinfekčním přípravkem. Aby depilace byla účinná, měly by chloupky dosahovat alespoň čtyř milimetrů. Bezprostředně po zákroku se nedoporučuje koupání v chlorované vodě a slunění.
 
 
 
 
 
 
 
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS
 
Nabízím prodlužování řas velice známou a kvalitní značkou Blink Lashes.
 
Výrobky jsou schválené Státním zdravotním ústavem v Praze, tudíž jsou zdravotně nezávadné.
 
Tato značka a typ řas nabízí nejkvalitnější řasy určené pro aplikaci semi-pernamentní prodlužování a zhušťování řas metodou řasa na řasu.
 
Technika se provádí s pomocí speciálního hypoalergenního lepidla, které je černé, tudíž aplikace není patrná a takto prodloužené řasy jsou k nerozeznání od přírodních. Díky jejich lehkosti nezatěžují přírodní řasu a ta tak brzy nevypadne. Na výběr je široké spektrum šířek a délek řas pro přirozené i glamour řasy.
 
Řasy jsou odolné vůči vodě, saunovaní a solárku a jsou vhodné k dennímu nošení. Už žádné líčení a rozmazávání řasenky!
 
 
 
 
 
 
Manikúra 
 
Nejen Vaše oblečení a vystupování, ale i ruce jsou Vaší každodenní vizitkou a jelikož i my jsme si toho vědomy, nabízíme Vám jejich ošetření na špičkové úrovni s kvalitními přípravky, které zlepší nejen vzhled Vašich rukou, ale i jejich zdraví. Modeláž nehtů spojená s detailní a komplexní péčí, promění Vaše ruce příjemné druhým na dotek i na pohled…
 
 
 
 
 
Japonská manikúra P-Shine
 
Japonská manikúra P-Shine je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty. Přednosti japonské manikúry jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Zvyšuje pevnost nehtu, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Japonskou manikúru P-Shne patří mezi nejúčinnější metody v případě léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži.
 
 
 pedikúra
 
Spa pedikúra je jedinečné ošetření vytvořené k osvěžení a zklidnění nohou. Tato procedura je čistící, relaxační a regenerační. Slouží k ošetření nehtů, zjemnění a regeneraci suché a popraskané kůže. Spa pedikúra je vhodná pro ženy i muže.
 

IPL - epilace

Trvalé odstranění ochlupení

Nechcete se již dále holit ? Obtěžuje vás to ? Máte po holení choulostivou a zarudlou kůži ?

Epilace Intenzivním pulsním světlem, je bezbolestná technika na odstranění nežádoucího ochlupení. Světlo absorbované melaninem v chlupu je přeměněno v teplo, které likviduje vlasový folikul. Princip selektivní fototermolýzy využívá pigment nalézající se v chlupu. Čím vyšší je míra pigmentu, tím vyšší je efektivita zákroku.

Kontraindikace:

  • Těhotenství, šestinedělí
  • Onemocnění oční sítnice
  • Tvorba keloidů v anamnéze
  • Otevřená rána v ošetřované oblasti
  • Opalování v předchozích 30 dnech
  • Po ošetření alespoň 14 dní používat krémy s ochranným UV filtrem 30 - 50
  • Výskyt fotoepilepsie nebo světlem vyvolaných záchvatů
  • Rakovina kůže v anamnéze
  • Probíhající léčba těmito léky: Léčba zlatem, Antibiotika, Užívání Isotretinolu (léčba akné)

{popis}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

TRVALÁ NA ŘASY

Trvalá na řasy nádherně a přirozeně zvýrazní řasovou linii, řasy působí delší, hustší a zdravě se lesknou. Díky natočeným řasám se opticky zvětší oči. Natrvalené a nabarvené řasy dodají Vašemu pohledu přirozenou krásu. Jsou ideální volbou pro aktivní klientky, které si přejí krásné řasy bez nutnosti jakýchkoli úprav na dlouhou dobu.